Nieuws mei 2026

Row rect Shape Decorative svg added to top

Nieuws mei 2026

We beginnen deze nieuwsbrief helaas met verdrietig nieuws. Lieve Spijker, het hondje van Ria dat tien jaar lang vrijwel dagelijks aanwezig was op de dansschool en door veel dansers en ouders in het hart werd gesloten, is vorige week woensdag overleden.

We zullen Spijker enorm missen en hopen dat jullie met een glimlach aan hem terugdenken.

Met Spijker in gedachten kijken we ook weer vooruit. Als het goed is zijn de meesten van jullie nog lekker aan het genieten van de meivakantie. Maar als deze er aanstaande maandag op zit, gaan we ons volle bak focussen op de eindvoorstellingen én het volgende seizoen. In deze nieuwsbrief lees je hier meer over, delen we nog een aantal belangrijke data ter herinnering en ontdek je nieuwe activiteiten. Lees je weer mee?

Informatie over de eindvoorstellingen

Binnenkort ontvangen alle dansers die meedoen aan de eindvoorstellingen een e-mail met meer informatie. Denk hierbij aan de tijden waarop je aanwezig moet zijn, waar je je kunt melden bij aankomst, of je tussendoor het theater mag verlaten en wat je allemaal mee moet nemen (of juist thuis moet laten).

Houd je mailbox dus goed in de gaten!

Alle informatie over wat je aan moet tijdens de show(s), en wat je dus eventueel nog zelf moet regelen, is al terug te vinden in je online ledenomgeving bij 'Voorstellingen'.

https://mijn.diffdancecentre.nl/

Nieuwe hiphoples voor kinderen t/m 10 jaar

Op donderdag 7 mei start er een nieuwe hiphoples voor kinderen van 6 t/m 10 jaar.

Deze les vindt plaats op de donderdagen van 16.00 tot 17.00 uur, wordt gegeven door Noa en doet niet mee aan onze eindvoorstellingen.

Ken jij jongens of meisjes die het leuk zouden vinden om bij ons te dansen? Laat het hen dan weten. Of kom gezellig samen naar een proefles: https://diffdancecentre.nl/proefles/.

Audities wedstrijdteams en niveauklassen

In de vorige nieuwsbrief en op onze social media deelden we de data van de audities voor onze wedstrijdteams en niveauklassen klassiek ballet. Inmiddels stromen de meeste audities goed vol!

Heb jij je nog niet aangemeld maar lijkt het je toch tof om volgend seizoen onderdeel te zijn van een van onze hiphopteams, modern-jazzteams en/of de niveauklassen? Meld je dan nog gauw aan!

https://diffdancecentre.nl/dansaudities/

Open training Cheerleaders

Ook voor de DIFF Cheerleaders zijn we op zoek naar nieuw talent.

Droom jij ervan om te dansen bij de DIFF Cheerleaders? Dan is dit je kans!

Op zondag 10 mei organiseren we een open training waar we nieuwe dansers scouten voor het komende basketbalseizoen.

Het DIFF Cheerleaders-team treedt op tijdens de time-outs bij de thuiswedstrijden van Landstede Hammers in het Landstede Sportcentrum. Daarnaast zijn ze te zien bij speciale events van de Hammers en supporten ze het team vanaf de zijlijn.

We zijn op zoek naar dansers die energie, uitstraling en teamgevoel meebrengen.

Ben je 14 jaar of ouder, volg je danslessen bij DIFF en pik je choreografieën snel op?

Dan zien we je graag bij de open training.

Check onze website voor meer informatie en de aanmeldvoorwaarden.
https://diffdancecentre.nl/diff-cheerleaders/

Laat je nagels lakken en help D-pack Junior naar het WK!

Op vrijdag 8 en zaterdag 9 mei kun je bij DIFF je nagels laten lakken door de dansers van D-pack Junior!

Voor slechts €5 loop jij met prachtige nagels de deur uit en help je de meiden weer een stapje verder naar het WK.

Ook kun je die dag samen met D-pack Junior toffe TikTok video's opnemen.

Zien we jou op 8 en/of 9 mei? Je bent op vrijdag 8 mei welkom vanaf 15.00 uur en op zaterdag 9 mei vanaf 10.00 uur.

Wil je liever direct doneren? Dan kan dat via onderstaande link:
https://steunactie.nl/actie/help-d-pack-junior-naar-het-wk-hiphop-in-blackpool/

Afdansen stijldansen

Zaterdag 23 mei sluiten we het stijldansseizoen af en kunnen alle cursisten van onze stijldanscursussen afdansen.

De betreffende dansers hebben hierover inmiddels een e-mail ontvangen.

Heb jij zin om te komen kijken, onder het genot van een hapje, drankje en goed gezelschap?

Kom dan op zaterdag 23 mei om 20.30 uur naar DIFF om onze stijldansers 'aan te moedigen'.
Tussendoor is er af en toe gelegenheid om zelf nog even lekker te dansen.

Kijk voor meer informatie over het stijldansen op: https://diffdancecentre.nl/stijldansen/

Gezamenlijke repetities

Na deze maand starten op maandag 1 juni de gezamenlijke repetities voor onze eindvoorstellingen.

Dans je samen met andere groepen in een scène? Dan ga je in deze periode twee keer gezamenlijk repeteren met de betreffende groepen.

Het kan daardoor zijn dat je op een andere dag en/of tijd les hebt dan normaal. Bekijk daarom goed je online ledenomgeving om te zien wanneer jouw gezamenlijke repetities gepland staan.

Na de gezamenlijke repetities volgen de generale repetities en dan is het eindelijk zover!

Met korting naar de dansvoorstelling XANUUN

Op woensdag 20 mei en donderdag 21 mei staat bij Zwolse Theaters de dansvoorstelling XANUUN van X_YUSUF_BOSS op het programma.

XANUUN gaat over jonge mensen uit Somalië die op zoek zijn naar een veilig leven, maar onderweg te maken krijgen met harde woorden, discriminatie en onbegrip. De voorstelling laat zien hoe taal en ervaringen invloed hebben op hoe je je voelt en beweegt. Dans, muziek en tekst komen samen in een rauwe en indringende performance over macht, afkomst en identiteit.

Met invloeden uit grime en trap sluit XANUUN aan bij de belevingswereld van jongeren.

Voor DIFF-dansers van 16 jaar en ouder zijn er 40 kaarten beschikbaar voor de voorstelling op 20 mei voor slechts € 7,50 per persoon, inclusief een drankje na afloop.
Kaarten zijn te bestellen met kortingscode diff-boss via:

https://www.zwolsetheaters.nl/programma/2025-2026/x-yusuf-boss-xanuun

Wie het eerst komt, wie het eerst maalt!

Geniet nog heel even van de laatste dagen meivakantie en we zien jullie heel graag volgende week weer terug!

Agenda